Masz jakieś pytania? Zapytaj eksperta +48 785 831 334

Katalog kolorów

RRS S01 BBS Gold

RRS S02 AUDI Galvanosilber L-Ld8

RRS S02 AUDI Titan 8AU

RRS S02 BMW Cerium Grey WC1E

RRS S02 BMW Ferric Gray WA 80

RRS S02 BMW Orbitgrau

RRS S02 BMW Reflexsilber WA 44

RRS S02 Himalaya Grey DB 7-756

RRS S02 PORSCHE Aurum OP9

RRS S02 PORSCHE Titan Dunkel OC6

RRS S02 PORSCHE Weissgoldmetallic 539

RRS S02 Silber DB9-700

RRS S02 SKODA Black Metallic L-FL8

RRS S02 Tremoit Metallic DB 9-130

RRS S02 VW Brillantsilber L8Z8

RRS S02 VW Dark Graphite Metallic L-NQ9

RRS S05 Chrome Shadow

RRS S05 Hyper Silver-Solar Reflex

RRS S06 AEZ Bright High Gloss

RRS S06 Dekorsilber

RRS S06 PORSCHE Platinum OB5

RRS S06 VW Brillantchrome L8Z8

RRS W01 OPEL Silber

RRS W02 BMW Space Grau WA52

Karty

charakterystyki

zobacz pliki do pobrania >

Karty
techniczne

zobacz pliki do pobrania >

Kontakt

 

ul. Stanisława Szymańskiego 11

87-100 Toruń

NIP: 879-26-62-702

Tel: +48 785 831 342

Tel: +48 785 831 383

kontakt@farco.pl

 

Dział sprzedaży Toruń

Michał Wróbel
michal.wrobel@farco.pl
Tel.: +48 693 360 902

Rafał Szymański
rafal.szymanski@farco.pl
Tel.: +48 693 168 295

 

Logistyka

Mateusz Rutkowski
mateusz.rutkowski@farco.pl
Tel.: +48 785 831 342

 

 

Szczecin

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Szczecin

Michał Jankiewicz
+48 512 170 763
michal.jankiewicz@farco.pl

 

Biuro Szczecin

Roman Smoliński
ul. Santocka 39 bud. G
71-083 Szczecin
+48 605 928 030
szczecin@farco.pl

 
 

Warszawa

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Łódź

Robert Skrzypiński
+48 693 360 901
robert.skrzypinski@farco.pl

 

Biuro Łódź

Przemysław Reszka
ul. Kasprzaka 6
91-083 Łódź
+48 691 802 483
lodz@farco.pl

 
 

Pomorskie

 
 

Kierownik Regionalny
Doradca Techniczno-Handlowy

Artur Jankowski
+48 601 051 653
artur.jankowski@farco.pl

 

Biuro Gdynia

Jan Macholl
Radosław Lemke
ul. Pucka 35
81-036 Gdynia
+48 691 802 537
gdynia@farco.pl

 
 

Kuj-Pom1

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Bydgoszcz

Krzysztof Błaszak
+48 607 091 143
krzysztof.blaszak@farco.pl

 

Biuro Bydgoszcz

Piotr Jarosz
ul. Karola Szajnochy 3
85-738 Bydgoszcz
+48 785 831 344
e-mail: bydgoszcz@farco.pl

 
 

Wschod

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Siedlce

Karol Kwiatek
+48 785 854 546
karol.kwiatek@farco.pl

 

Biuro Siedlce

Dariusz Karwoski
ul. Brzeska 183
08-110 Siedlce
+48 725 200 998
siedlce@farco.pl

 
 

Kuj-Pom2

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy

Krzysztof Błaszak
+48 607 091 143
krzysztof.blaszak@farco.pl

 

Kierownik Biuro Toruń

Jacek Plaskiewicz
ul. Stanisława Szymańskiego 11
87-100 Toruń
+48 785 831 383
jacek.plaskiewicz@farco.pl

 
 

Poludniowy-Wschod

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Kraków

Krzusztof Kleban
+48 785 831 369
krzysztof.kleban@farco.pl

 

Biuro Kraków

Bogusław Leski
ul. Magazynowa 1A
30-858 Kraków
+48 785 831 399
krakow@farco.pl

 
 

Wroclaw

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Wrocław

Norbert Kopoński
+48 785 831 302
norbert.koponski@farco.pl

 

Biuro Wrocław

Mateusz Robak
ul. Reja 15
55-010 Smardzów
+48 785 831 374
wroclaw@farco.pl

 
 

Poznan

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Poznań

Krzysztof Kubacki
+48 607 091 144
krzysztof.kubacki@farco.pl

 

Biuro Poznań

Krystian Woźniak
ul. Głogowska 248/272
60-104 Poznań
+48 785 831 392
poznan@farco.pl

 

 

Menadżer Projektu RimCo

Dawid Gdula
tel. +48 693 360 906
dawid.gdula@farco.pl

 

 

Doradca technologiczny
Polska północna

Adam Wilma
adam.wilma@farco.pl
Tel.: +48 785 831 334

 

Doradca technologiczny
Polska południowa

Kamil Koj
kamil.koj@farco.pl
Tel.: +48 785 831 396

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję