Masz jakieś pytania? Zapytaj eksperta +48 785 831 334

Systemy do renowacji felg

zobacz naszą ofertę

Podkłady proszkowe

Farby bazowe

Farby bazowe

Farby bazowe

Inne

O nas

Kilka słów o nas

Firmy zajmujące się malowaniem/ renowacją felg aluminiowych stawiają coraz większe wymagania w stosunku do powłok lakierniczych stosowanych na koła aluminiowe. Liczy się nie tylko dobry wygląd detalu, ale również wysoka odporność mechaniczna, a także odporność na wpływ czynników środowiskowych (UV, wilgoć, sól czy chemię samochodową).

 

W odpowiedzi na potrzeby rynku wprowadzamy profesjonalny system do lakierowania/renowacji felg aluminiowych RIMCO. Jest to system pionowy, polegający na nałożeniu trzech warstw farby, na uprzednio przygotowaną mechanicznie (szkiełkowaną, piaskowaną) bądź chemicznie felgę aluminiową. Poszczególne warstwy mają specyficzne właściwości, zapewniając tym samym odpowiednią charakterystykę całości powłoki. System ten funkcjonuje na rynku globalnym i został sprawdzony u największych światowych producentów felg aluminiowych.

Karty

charakterystyki

zobacz pliki do pobrania >

Karty
techniczne

zobacz pliki do pobrania >

Aktualności

Kontakt

 

ul. Stanisława Szymańskiego 11

87-100 Toruń

NIP: 879-26-62-702

Tel: +48 785 831 342

Tel: +48 785 831 383

kontakt@farco.pl

 

Dział sprzedaży Toruń

Michał Wróbel
michal.wrobel@farco.pl
Tel.: +48 693 360 902

Rafał Szymański
rafal.szymanski@farco.pl
Tel.: +48 693 168 295

 

Logistyka

Mateusz Rutkowski
mateusz.rutkowski@farco.pl
Tel.: +48 785 831 342

 

 

Szczecin

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Szczecin

Michał Jankiewicz
+48 512 170 763
michal.jankiewicz@farco.pl

 

Biuro Szczecin

Roman Smoliński
ul. Santocka 39 bud. G
71-083 Szczecin
+48 605 928 030
szczecin@farco.pl

 
 

Warszawa

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Łódź

Robert Skrzypiński
+48 693 360 901
robert.skrzypinski@farco.pl

 

Biuro Łódź

Przemysław Reszka
ul. Kasprzaka 6
91-083 Łódź
+48 691 802 483
lodz@farco.pl

 
 

Pomorskie

 
 

Kierownik Regionalny
Doradca Techniczno-Handlowy

Artur Jankowski
+48 601 051 653
artur.jankowski@farco.pl

 

Biuro Gdynia

Jan Macholl
Radosław Lemke
ul. Pucka 35
81-036 Gdynia
+48 691 802 537
gdynia@farco.pl

 
 

Kuj-Pom1

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Bydgoszcz

Krzysztof Błaszak
+48 607 091 143
krzysztof.blaszak@farco.pl

 

Biuro Bydgoszcz

Piotr Jarosz
ul. Karola Szajnochy 3
85-738 Bydgoszcz
+48 785 831 344
e-mail: bydgoszcz@farco.pl

 
 

Wschod

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Siedlce

Karol Kwiatek
+48 785 854 546
karol.kwiatek@farco.pl

 

Biuro Siedlce

Dariusz Karwoski
ul. Brzeska 183
08-110 Siedlce
+48 725 200 998
siedlce@farco.pl

 
 

Kuj-Pom2

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy

Krzysztof Błaszak
+48 607 091 143
krzysztof.blaszak@farco.pl

 

Kierownik Biuro Toruń

Jacek Plaskiewicz
ul. Stanisława Szymańskiego 11
87-100 Toruń
+48 785 831 383
jacek.plaskiewicz@farco.pl

 
 

Poludniowy-Wschod

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Kraków

Krzusztof Kleban
+48 785 831 369
krzysztof.kleban@farco.pl

 

Biuro Kraków

Bogusław Leski
ul. Magazynowa 1A
30-858 Kraków
+48 785 831 399
krakow@farco.pl

 
 

Wroclaw

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Wrocław

Norbert Kopoński
+48 785 831 302
norbert.koponski@farco.pl

 

Biuro Wrocław

Mateusz Robak
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
+48 785 831 374
wroclaw@farco.pl

 
 

Poznan

 
 

Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Oddziału Poznań

Szymon Zdanowicz
+48 607 091 144
szymon.zdanowicz@farco.pl

 

Biuro Poznań

Krystian Woźniak
ul. Głogowska 248/272
60-104 Poznań
+48 785 831 392
poznan@farco.pl

 

 

Menadżer Projektu RimCo

Dawid Gdula
tel. +48 693 360 906
dawid.gdula@farco.pl

 

 

Doradca technologiczny
Polska północna

Adam Wilma
adam.wilma@farco.pl
Tel.: +48 785 831 334

 

Doradca technologiczny
Polska południowa

Kamil Koj
kamil.koj@farco.pl
Tel.: +48 785 831 396

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję